Ela & Tomek - reportaż

Od czego zależy piękny reportaż ślubny?

Jakie czynniki składają się na piękne zdjęcia?

To tematy często poruszane w grupach zrzeszających fotografów. Bardzo często podczas takich rozmów padają słowa: A tobie to siadł reportaż bo miałeś piękną Parę, cudowną bazylikę, przepiękną salę balową. Oczywiście jest w tym dużo prawdy bo sam chętnie wykonywał bym swoje zdjęcia podczas ceremonii w plenerze oraz salach typu folwark lub czymś zupełnie odmiennym, odbiegającym od standardów.

Na przestrzeni lat realizując ok 25 zleceń sezonowo napotykałem różne miejsca, odwiedziłem mnóstwo sal balowych, ale co roku ok 15% zleceń to były reportaże w mało lubianych przez fotografów salach OSP.

Dziś nie przeraża mnie już żadne miejsce bo umiem się dostosować do każdych warunków, a miejsce z małym potencjałem w kilka chwil przygotowuję sobie pod moją wizję zdjęć.

Idealnym potwierdzeniem tego jest co to zobaczycie poniżej.

Ela i Tomek wybrali zabawę w remizie strażackiej OSP Wieprz i bardzo dobrze że tak zrobili gdyż przede wszystkim idealnie dostosowali wielkość obiektu do ilości gości. Bez żadnego problemu mogli się bawić minimum dwa dni (może więcej – ale o tym nic nie wiem :P).

Ale przede wszystkim nie stracili na jakości zdjęć, a z gotowego materiału są bardzo zadowoleni co podkreślali choćby w prywatnej rozmowie.

Kochani jeśli ktoś z Was zastanawia się nad wyborem: remiza lub inny lokal – to może najpierw należy zastanowić się nad fotografem który ogarnie każde miejsce.

Zapraszam do galerii