Witaj na moim blogu

Tak to się robi w Karpiku - Czyli wesele w Sali Przy Łowisku 09 Styczeń 2023 Dziś przy okazji opublikowania nowej fotograficznej historii, przytoczę trochę wspomnień i obliczeń. Tak na szybkiego można powiedzieć, że 10 pięknych fotograficznych lat już za mną. Od razu sam sobie zadaję pytania? Czy to, co robię, nadal mi odpowiada, czy nie nudzą mnie ciągle reportaże, czy nie tęsknię za wolnymi weekendami? Otóż odpowiedź jest krótka: NIE!

Mega cieszy mnie moja praca i nie zamieniłbym jej na żadną inną.
Czytaj więcej
Słońce Makiem Otulone 03 Lipiec 2021 Takich efektów mega spontanicznej sesji mogłem się spodziewać tylko ja. Czytaj więcej Zimowe Szaleństwa 22 Styczeń 2021 Jako że zawitała do mnie zima i za oknem biało to i czas zmieć kolor na naszym blogu Czytaj więcej Sesja z pupilem 23 Marzec 2020 Nowy rozdział w mojej fotografii i sesja na którą czekałem bardzo długo. Dlaczego tego typu zdjęcia są dla mnie tak ważne? Dlaczego z realizacją przyszło czekać tak długo? Przekonaj się Czytaj więcej Jadzia & Mateusz - reportaż w stylu góralskim 11 Październik 2019 Gdy Jendrek Fotograf z nizin zapuści się w górskie klimaty i od razu mu się tam spodoba rezultatem jest piorunujący. Jego wzrok jest wszędzie, bo wszystko przyciąga jego uwagę. Migawka w aparatach rozgrzana do czerwoności, lampy szaleją, karty pamięci się wypełniają.
Zobaczcie co s tego wyszło...
Czytaj więcej
Natalia & Marcin - sesja narzeczeńska o wschodzie słońca 20 Wrzesień 2019 Jak się robi sesje o 5 rano? Czy warto tak rano wstać? Czy efekt końcowy zdjęć jest tego wart?
Zobaczcie ten wpis i odpowiedzcie sobie na te pytania.
Zapraszam
Czytaj więcej
Ela & Tomek - reportaż 14 Czerwiec 2019 Piękne zdjęcia w remizie strażackiej??
Dlaczego nie. Ela i Tomek są dumni z otrzymanego reportażu.
Zobaczcie sami jak było cudownie
Czytaj więcej
Aleksandra & Jonasz - Sesja w Wenecji 30 Kwiecień 2019 Sesja plenerowa w takim miejscu to najbardziej odpowiedni wybór jaki mogliśmy dokonać.
Twarde założenie i plan doskonały = sesja pełna uczuć i pięknych kolorów
Czytaj więcej
Karolina & Michał - Zimowa sesja w Tatrzańskich klimatach 29 Kwiecień 2019 Cudowna Para, przepiękne Tatry oraz zimowa sceneria.
Wulkan miłości i mnóstwo radości
To trzeba zobaczyć koniecznie - zapraszam
Czytaj więcej
Karolina & Bartek - cudowna sesja narzeczeńska 12 Marzec 2019 Dziś prezentujemy coś cudownego z bardzo dużą ilością miłości i czułości Czytaj więcej Agnieszka & Staszek - sesja plenerowa 06 Marzec 2019 Gdy zamiłowanie młodej pary przeniesiemy na sesję ślubną efekt może być tylko jedne.
Para zakochanych ludzi, konie, i ja to recepta na sesję idealną.
Czytaj więcej
Sabina, Marcin i Nicola – sesja rodzinna w wadowickim parku 27 Luty 2019 Pogodne popołudnie, brak planów więc może by coś zrobić? Szybka myśl, chętna rodzina tylko miejsca brak, a że czasu mieliśmy niewiele do głowy wpadł Park w Wadowicach. Czytaj więcej Aleksandra & Szymon - reportaż 27 Luty 2019 Dziś zapraszamy na długo oczekiwany reportaż jeszcze z czasu gdy na dworze było mroźno. Nie było to przeszkodą dla Oli i Szymona którzy właśnie taką porę Czytaj więcej Chrzest Święty Szymusia 27 Luty 2019 Zapraszamy do relacji z cudownego wydarzenia jakim niewątpliwie był Chrzest Święty Szymona. Mroźna zimowa pogoda nie popsuła cudownej i ciepłej atmosfery zawsze towarzyszącej podczas podobnych reportaży zdjęciowych. Pozdrawiamy całą rodzinę, a szczególnie rodziców Czytaj więcej Kinga & Mateusz - reportaż 27 Luty 2019 Zapraszamy do reportażu z uroczystości ślubnej Kingi i Mateusza

Zimowe klimaty z odrobiną śniegu i świątecznymi akcentami muszą się podobać.
Czytaj więcej